Buradasınız: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Mor Renk ve Ev Dekorasyonu

Mor Renk ve Ev Dekorasyonu

mor renk ile dekorasyon Mor Renk ve Ev Dekorasyonu

Mor Renginin Ev Dekorasyonunda Kullanımı.

Mor Rengi ve çeşitleri çok fazla değişik duygu ve insan psikolojisini içermektedir. Mor rengi mükemmeldir çoğumuzun gözünde ancak  iş evimizde kullanmaya gelince çok ve yoğun olarak kullanmamaya dikkat etmeliyiz. Fazlasıyla mor rengi kullanmak evimizi sıkıcı bir duruma getirebilmektedir. Bu neden çok olmadan, aşırı olarak kullanmadan mor renk işlenebilir.

Bu fazla kullanmayı çözmek için en güzel kullanma şekli ev aksesuarı olarak evimizi dekore etmektir. Bu şekilde hem boğucu olmaktan kurtulucak hemde aşırıya kaçmadan sevdiğimiz rengi kullanarak mutlu olacaksınız. Bundan başka mobilya olarakda kullanabilirsiniz. Ancak yukarda belittiğimiz gibi fazla kaçırmamaya önem göstermeliyiz sonra misafirlerimiz arkamızdan biraz dedikodu yapabilir icon smile Mor Renk ve Ev Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Farklı Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır ? [GALERİ] başlıklı makalemizde banyo tasarımı önerileri, farklı banyo nasıl dekora edilir ve farklı banyo tasarımları resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,


Yorum yapın